Seznamka

STŘEDISKO SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENIORY V PRAZE

poskytuje službu Seznamky pro všechny zájemce

kolektiv Střediska služeb

Z provozních důvodů v roce 2020 bude Seznamka uveřejňovat inzeráty pouze sporadicky.

 

Zajemce o tuto službu odkazujeme též na jiné organizace, například STP v ČR na Karlinskem náměstí. 

DOTAZNÍK - S e z n a m k a pro zdravotně postižené z Prahy a okolí - (.doc - velikost souboru 110kb)

_____________________________________________________________________________________________

David z Čadce, 180 cm, 60 kg, štíhly, gaštanové vlasy, modré či. Nepije a nefajčí. Je zamestnaný v strážnej službe. Rád cestuje, venuje sa vysokohorskej turistike. kolotúry. Má záujem o partnerku, len z Moravy, pretože žije len niekoľko kilometrov od hranice s Českou republikou.

Záujemkyne nech píšu na deiwid452@azet.sk , alebo SMS /WhatsApp +421944690613, či na Facebook“ Davidko Davidko

Zn: Hľadám parnerku na vážny vztah, mám zlomené srdiečko.

 _________________________________________________________________________

 

Jan z Poděbrad, 54 let, silnější postavy, chodí o hůlce na dělší tcesty, doma chodí bez ní. Hledá ženu, která by žila u něj v Poděbradech, spolu by chodili na procházky, relaxovali n akolonádě, zašli si na kafé. Očekává, že žena by mohla mít podobný handicap a která ví, že samota je zlá. Již se těší na odpověď. Očekává jí na telefonu +420 734140053, může jak volat, tak napsat SMS. Nebo email sisak.jan@seznam.cz 

Zn: těším se na setkání v Poděbradech . 

_________________________________________________________________________

 

Na základě požadavku dáváme inzerát tak, jak jej klientka napsala. Bez naší korektury.

Text:

AHOJ JSEM  KLÁRKA. 42/162. POCHÁZÍM Z JABLONCE NN.HLEDÁM HODNÉHO UPŘÍMNÉHO PŘÍTELE KTERÝ BY MĚ MĚL RÁD.MÁM RÁDA PŘÍRODI POZNÁVÁNÍ KRÁSNÝCH MIST LIDÍ. NEMÁMRÁDA LEŽ FALEŠ HÁDDKY.JSEM O CHODÍTKU DOMÁCÍ PRÁCE ZVLÁDÁM. MÁM DVĚ DĚTI.CHTĚLA BYCH HARMONICKOU RODINKU PLNÉ LÁSKY. PŘÍTEL BY MĚL BÝT PRACOVITÝ MÍT RÁD RODINU. 38 AŽ  42.BARÁČEK. VE DVOUCH SE LÉPE ŽIJE.JIČÍN A OKOLÍ LIBERECKÝ KRAJ.HLEDÁM DLOUHO NAJDU? SMS 722326936   annaeli41@seznam.cz

UMÍM DÁT NAJEVO LÁSKU I PŘIJÍMAT. BUDU SE TĚŠIT

.AHOJKY

_________________________________________________________________________

 

Klárka z Jablonce nad Nisou hledá asistenta, nejlépe zdravotníka, který by s ní jezdil mezi lidi. Chce spolehlivého člověka, spíše mladšího kolem 38 let.

Email: annaeli41@seznam cz  , Mobil 722326936

Zn: chci mezi lidi.

_________________________________________________________________________

 

Klárka, z Jablonce nad Nisou, 41 let, 162/72, chodí s pomocí chodítka a s vozíkem při cestách ven. Domácí práce zvládá, i když ve dvou je vše pohodlnější. Má ráda přírodu a poznávání hezkých míst. Je maminkou dvou dětí.

Hledá upřímného kamaráda, 38-42 let, kolem 170 cm výšky. Ráda přivítá i přítele z vesnice, s rodinným domkem, s autem, protože život na vesnici se jí líbí. Upřednostňuje Jičín a okolí, Liberecký kraj a Prahu.

Očekává člověka soběstačného, pracovitého, tolerantního, bez falše a zakládajícího si na vzájemné důvěře. Věří, že by spolu vytvořili harmonickou rodinku plnou lásky.

Zn: Samota bolí, najdeme lásku přes SMS?

Mobil 722326936

Email: annaeli41@seznam.cz

_________________________________________________________________________

Klárka  z Jablonce nad Nisou, 42 let, hledá partu dobrých lidí, kteří si umí vážit lidiček jako jsem já. Ne takových, co by jí chtěli využívat, jelikož tyto zkušeností má, ale kteří mají zájem o společné akce, poznávání přírody a mají rádi srandu.Osobně chodí o chodítku nebo používá vozík. Vítán je každý ze Středočeského kraje, Jičína a okolí.

Zn: Budu se těšit.

722 326 936

annaeli41@seznam.cz

_________________________________________________________________________

Jmenuji se Jan Pazourek, narodil jsem se v únoru 1991, mám 80 kg a výšku 182 cm. Barva očí hnědá, vlasy světle hnědé, trvale nosím dioptrické brýle. Jsem vyučen ve dvou oborech, a to SOU stavební práce a SOU pekařské práce a pracuji na trvalý pracovní poměr v pekárnách a mám samostatný příjem. Mojí diagnózou je vývojová dysfázie a předčasný srůst lebečních švů. V 7 měsících jsem byl operován na kraniostenózu a trpím na LMR (lehká mentální retardace). S tímto onemocněním souvisí malinká vada řeči, špatné vyslovování písmena r a ř. Cizí jazyky neovládám a ŘP nemám. Trvale bydlím na Praze 8. V tuto dobu obývám byt s matkou. Mé zájmy jsou jízda na kole, plavání, kino, divadlo, koncerty a rád chodím do přírody.

Hledám slečnu ve věku 20-25 let. Výška 160-178 cm, váha do 80 kg, dioptrické brýle nevadí, barva očí a vlasů nerozhoduje. Co se týká postižení, mělo by být spíše fyzické, ale nikoliv vozíčkářka a ne duševní onemocnění. Velmi bych uvítal slečnu z Prahy a blízkého okolí. S ohledem na jazykovou vybavenost upřednostňuji slečnu s českou a slovenskou národností.

Kontaktní údaje: Jan Pazourek, K Okrouhlíku 2043/7,Praha 8 Libeň, PSČ 182 00

Tel.číslo – 606675466 , e-mail  - pazourek-jan@seznam.cz

Zn: Nestyď se a zavolej, odpovím určitě

_________________________________________________________________________

 

Michael, 44 let, 190 cm vysoký, spíš štíhlý, tmavohnědé vlasy i oči, se zrakovým  postižením, hledá partnerku,s tejně postiženou, nebo sluchově postiženou, případně lehce pohybově postiženou,o d 35 let nejvýše do 42 let.Dítě není překážkou, ale rád bych měl i svoji vlastmí rodinu.Může být odkudkoli, ale taková, které  by nevadilo žít v Praze.

Hraji na klavír, zpívám, mám rád přírodu, mimo Prahu se starám o zahradu, jinak mám rád divadlo, hudbu všeobecně, také rád vařím a rád si přečtu dobrou knížku. Nejsem sportovec, ale miluji plavání a rád chodím do lesa i na houby. Máme v rodině malého pejska a kocourka.

Nedávno jsem se po delším vztahu rozešel s přítelkyní a už nechci být sám. Cítíš-li  se také sama, ozvi se, odpovím všem.Kontaktovat mně lze emailem na adresu michael.dytrt@seznam.cz .též zavolat na mobil na číslo +420776 782 714.

Zn: Těším se - Michael

_________________________________________________________________________

 

Jaroslava, která bydlí v Kutné Hoře, 36 let, 155/65, svobodná a bezdětná, se základním vzděláním, nekuřačka, která bydlí v podnájmu v domě rodičů, má řidičák i auto, je věřící katolička, je v plném invalidním důchodu, s tělesným postižením (rozštěp páteře, na krátké vzdálenosti a po rovném terénu chodící, jinak používá invalidní vozík nebo tříkolo LOPED), nezaměstnaná, se zájmem o vaření, brouzdání po obchodech, z kultury návštěvy divadel a kina - hledá partnera. Uvítá sympatického pána mezi 48 až 36 lety, kolem 160 až 182 cm výšky s váhou mezi 60 až 92 kg. Může být svobodný, rozvedený nebo vdovec se základním nebo odborným vzděláním a může mít i děti ve vlastní péči. Asi nejlépe by bylo, kdyby bal ze Středočeského kraje, bydlení není momentálně určující, je zde možnost přistěhování. U partnera toleruje vyznání rovněž tak kouření.Co netoleruje, je druh postižení partnera, neměl by být duševně  - mentálně nemocen, zrakově postižen - slepota, s roztroušenou sklerózou anebo upoután na vozík. Důležité je, že hledá lásku na celý život, proto hledá muže, který opětuje její lásku a péči.

Upřednostňuje navázání kontaktu cestou emailu: jarka.dusk@seznam.cz anebo Facebook: jarka duškova

Zn: Hledám lásku na celý život

____________________________________________________________________

Richard, bydlící nedaleko od Lysé nad Labem, 31 let, 185/80, svobodný a bezdětný, středoškolák s maturitou,občasný kuřák, invalidní důchodce s příspěvkem na péči, částečně soběstačný, na vozíku po autonehodě, vlastník řidičského průkazu, vyznání církev československáhusitská, bydlí ve vlastním bytě, před úrazem pracující jako podnikatel, manažér se zájmem o hudbu a sport by se rád seznámil se svobodnou slečnou nebo rozvedenou paní kolem 26 - 30 let, bezdětnou, bydlící nejraději v Praze na směr na Čelákovice, s možností přistěhování, na vzdělání nezáleží, vyznání se toleruje, Pokud bude tolerantní, upřímná a spolehlivá, kolem 175/70, bez duševní poruchy a chodící, pak je vítána.

Telefon +420 605 790 198 a email kyclt.richard@seznam.cz

Zn: Čekám na Tebe - ve dvou se to lépe táhne 

____________________________________________________________________

Jana z Moravy, 38 let, 155/53, svobodná a bezdětná, středoškolačka s maturitou, nekuřačka, bydlí s rodiči, s vlastním pohledem na svět kolem sebe, s tělesným postižením ale částečně soběstačná, v plném invalidním důchodu, zaměstnaná jako administrativní pracovnice, by se ráda seznámila.

Uvítala by přítele kolem 35-45 let, s přiměřenou výškou mezi 160 až 175 cm a váhou do 80 kg. Nejraději svobodného, který má odborné učiliště nebo střední školu s maturitou, je bezdětný, nekuřáka, tolerantního k vyznání. Bez zrakového, sluchového a mentálního  nebo kombinovaného postižení. Takového, který by sdílel společné záliby – hudba, kino, divadlo, TV, PC a přírodu.

Její telefonní číslo +420 776 573 013+420 776 573 013 a email palickova77@seznam.cz

Zn: Prostějov a Olomouc jsou blízko.

____________________________________________________________________

Pan Ladislav Vašek, narozen 8.2. 1957, je po mozkové příhodě v roce 2005 a má problémy s chůzi. Rád by našel ženu do 60 let. Uvítá seznámení s ženou, která bude upřímná, i inteligentní a hlavně aby měla smysl pro humor, to pak je ten život krásnější. Očekává dopis na adrese Slunečná 26 Hodonín 695 01. Zn: s humorem životu vstříc.

____________________________________________________________________

Zdenek. V. ID. 40-Let. 190-95. Hledam. Obyc. Zenu. Nechci. Krasu penize. Ale spolecny zivot. Chci. Lasku duveru. ATD. Ne fales a podrazi. Ale byt stasny a mit hesky zivot. Zn. Cela-Cr. Ja. Havl. Brod. Jen. SMS. Tel. 607-255933. Pa.

Poznámka: Text tohoto inzerátu, včetně zkratek, gramatiky a formy je ponechán na žádost klienta v neupraveném stavu.

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

 Ivan  28let z Prahy 6-Řep. Má dusevni potize: deprese, úzkosti, pocity nejistoty. Hledá slečnu pouze z Prahy ve veku 18-32let s podobnymi zkusenostmi na vážný vztah.  Mezi jeho konicky patři: divadlo, kavárna, solná jeskyně, čajovna, bazén, příroda, cestování. Zn.: Budu se tesit na kazdou odpoved na telefon číslo 775 225 446 anebo na adrese nomisuki@seznam.cz ,

_____________________________________________________________________

39 letá Klára z Jablonce nad Nisou, 160/75, svobodná, se základním vzděláním, částečně soběstačná, s tělesným postižením, které jí neumožňuje vykonávat těžkou práci, problém s chůzí, psaním a mluvením, v PID, nezaměstnaná, 2 děti ve vlastní péči. Auto nemá ani řidičský průkaz, je nekuřačka, bydlí v domě s rodiči. Mezi její záliby patří sledování TV a setkávání s přáteli. Je bez vyznání. Hledá partnera pro vážný vztah a na společné akce a výlety, Uvítá pána mezi 39-45 léty (není podmínkou) kolem 170/80, svobodného, s odborným vzděláním typu učiliště, bezdětného, s možností přistěhování, pohledného, slušného, upřímného a tolerantního, ne epileptika ani se špatnou chůzi nebo na vozíku. Nechce kuřáka a netoleruje vyznání. Může se s ní spojit na telefonu tel.722766259, nebo e-mail: laskaklarka@seznam.cz. Zn: Uvítám, když budeš mít auto.-.

___________________________________________________________________

48 letý Pavel z Prahy 10 Strašnice, 180/85, hledá k trvalému vztahu ženu z Prahy a okolí. On sám má menší vadu řeči a mírně zpomalené rekace. Pracoval v chráněné dílně. Má státní byt. Zajímá se o přírodu, má rád slunce a vodu a baví ho cokoliv z běžných aktivit. Uvítá i vdovu nebo rozvedenou, může být i starší, baculatější, může se i ráda líčit do společnosti. Odrostlejší dítě není překážkou. Pokud i ona má byt, mohou se spolu navštěvovat vždy v jiném bytě než se dohodnou na dalším postupu. Čeká odpověď na telefonu 773 215 434773 215 434..

Zn. Mám doma kočičku.

____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

 


34 letý Karel 170/70, nevidomý, hledá k sobě slečnu (bezdětnou) se zdravotním postižením, ne vozíčkářku. Měla by být ročník 1976 a mladší. Může být kuřačka, nejlépe z Prahy a okolí. Jeho zájmy jsou plavání, jízda na dvoukole a vaření. Tel: 604 839 075604 839 075

Zn. Po jízdě uvařím dobroty – inzerát 2011070


51 letá Dana 164/73, svobodná, s omezením na zvedání a nosení těžkých věcí, v plném ivalidním důchodu a hledá abstinenta, hodného člověka, pracovitého, nekuřáka s klidnou povahou. Menší tělesná vada nevadí. Může být i domácí kutil. Auto vítané. Věk od 50-60 let, může být i vdovec, z Prahy. Nechce postižení oči, uši, nervy, obrna, plíce, cukrovka, srdce, mozková mrtvice. Její zájmy jsou všestranné, TV, rádio, tanec, má ráda zvířata, přírou a ráda luští křížovky. Pro bližší kontakt slouží mobil 720 286 710720 286 710.
Zn: Hledám přítele pro život na stálo - inzerát 201107164 letá Jarmila z Ústí/L, ZTP, svalová nemoc, 13 let na vozíčku, většinu času tráví doma v upraveném bytě, mající zájmy všeho druhu, včetně výletů po okolí na elektrickém vozíku - hledá ženu podobného věku nebo i mladší, se kterou by si mohla popovídat a navázat přátelství, ale může to být i muž s pochopením. Pište mi na adresu Jarmila Giliánová, Železná 382, 403 31 Ústí nad Labem 16.
Foto https://picasaweb.google.com/113505820225870400281/SEZNAMKAORFEUS#566775...
Značka: Hledám sympatie a přátelství - inzerát 2011179


Žena, rok narození 1959, z Prahy, v plném invalidním důchodu s tělesným postižením, nemůže nic těžkého nosit a zvedat, nekuřačka, jinak soběstačná, svobodná, bezdětná, bez řidičského opravnění, výška/váha 163/69 se zájmem o přírodu, zvířata, tanec, poslech TV a rádia hledá hodného, slušného přítele abstinenta, nekuřáka ve věku 51-60 let kolem 170-180 cm, 70 kg, pro vážný a trvalý vztah, jen z Prahy, domácí kutil vítán. Auto vítané. Můžete volat na číslo 737308450. Dana.


45 letý Pavel 180/70 z Prahy, štíhlý, svobodný, bezdětný, bydlící v městském bytě, s praxí dělníka ve skladě firmy, v plném invalidním důchodů, zajímající se o přírodu (má kočičku Micku), procházky,  filmy v TV - hledá 45 max. 50 letou partnerku, s lehkým postižením jakéhokoliv typu, líbí se mu i "baculky", které nosí krátkou sukni a mají pěkné nohy. Uvítá ženu s podobnými zájmy a může umět i trochu vařit. Odrostlejší děti nevidí jako problém. Milé by bylo, kdyby byla z Prahy nebo blízkého okolí. Je ochoten se i přistěhovat. Může mi zavolat na 773215434.

Foto: http://picasaweb.google.com/jurtek/SEZNAMKAORFEUS#5481192107868654258

Zn: HledámTě - inzerát 201176 Rozvedený 64 letý 168/95 muž z Prahy hledá o něco mladší partnerku i s dítětem z Prahy a okolí
(Mníšek, Dobříš a pod.). Uvítal by společné zájmy: zahrádka, houbaření, hudba, TV. O sobě uvedl, že je domácí kutil, rád opravuje vše v domácnosti i kolem baráku, baví jej společenské hry, focení i filmování. Sám kvůli zdravotnímu stavu nezvládá nošení těžkých předmětů a dlouhé pochody. Partnerka by neměla mít těžší onemocnění. Měla by být raději domácí typ, hodná a starostlivá. Můj mobil: 603 364 676.
Zn. Hledám kamarádku, možná i víc- inzerát č. 20100074